completion!
Images will follow
Elektrický tříkolový vozík
EFG 113
- 3.100 mm
- 1.250 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík | |
| 3měsíční záruka na baterii v ceně |
216 000 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 7
dnů
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Trakční, 24 V / 875 Ah |
| Nabíječka | Ano, 24 V / 140 A |
| Rok výroby baterie | 2018 |
| Rok | 2018 |
| Výška zdvihu | 3100 mm |
| Nosnost | 1250 kg |
| Motohodiny | 7358 h |
| Výška | 2005 mm |
| Délka vidlí | 1150 mm |
| Těžiště břemene | 500 mm |
| Typ sloupu | Duplex s volným zdvihem |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | FN574228 |
Doplňky
-
Integrovaný boční posuv -
Přídavná hydraulika 1 Funkce -
Aquamatik -
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Multi-pilot -
1 Pracovní světlo přední -
2 Pracovní světla přední -
LED pracovní světlo -
Floorspot -
Nešpinící pneu -
Textilní sedačka -
Zpětné zrcátko