completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Elektrický tříkolový vozík
EFG 220
- 4.250 mm
- 2.000 kg
| 12 měsíců záruka: na vozík |
584 802 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 2
Týdny
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Trakční, 48 V / 750 Ah |
| Nabíječka | Ano, 48 V / 70 A |
| Rok výroby baterie | 2020 |
| Rok repase baterie | 2026 |
| Rok | 2020 |
| Výška zdvihu | 4250 mm |
| Nosnost | 2000 kg |
| Motohodiny | 1000 h |
| Výška | 1982 mm |
| Délka vidlí | 1200 mm |
| Typ sloupu | Triplex s volným zdvihem |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | FN623977 |
Doplňky
-
Ochranný box -
Integrovaný boční posuv -
Přídavná hydraulika 2 Funkce -
Aquamatik -
Boční výměna baterie -
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Solo-pilot -
2 Pracovní světla přední -
standartní obutí -
Ekonomy 1: Přední + střešní okno -
Kožená sedačka -
Zpětné zrcátko -
Opěrka ruky
