completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Elektrický čtyřkolový vozík
EFG 430k
- 3.100 mm
- 3.000 kg
| 12 měsíců záruka: na vozík |
605 644 Kč
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Trakční, 80 V / 620 Ah |
| Nabíječka | Ano, 80 V / 90 A |
| Rok výroby baterie | 2025 |
| Rok | 2019 |
| Výška zdvihu | 3100 mm |
| Nosnost | 3000 kg |
| Motohodiny | 4186 h |
| Výška | 2200 mm |
| Délka vidlí | 2000 mm |
| Typ sloupu | ZT |
| Sériové číslo | _FN608824 |
