completion!
Images will follow
Elektrické ručně vedené vysokozdvižné vozíky
EJC 216
- 4.200 mm
- 1.600 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík | |
| 24měsíční záruka na baterii v ceně |
255 233 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 2
Týdny
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Lithium-iontová, 25 V / 260 Ah |
| Nabíječka | Ano, 24 V / A |
| Rok výroby baterie | 2022 |
| Rok | 2022 |
| Výška zdvihu | 4200 mm |
| Nosnost | 1600 kg |
| Motohodiny | 2545 h |
| Výška | 1900 mm |
| Délka vidlí | 1150 mm |
| Typ sloupu | Triplex s volným zdvihem |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 90655677 |
Doplňky
-
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Integrovaný nabíječ -
Oboustranné ovládání tlačítkem -
Nosná kola v tandemu -
standartní obutí
