completion!
Images will follow
Vertikální vychystávající vozíky
EKS 110
- 1.000 mm
- 1.000 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík | |
| 24měsíční záruka na baterii v ceně |
271 699 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 2
Týdny
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Lithium-iontová, 25 V / 390 Ah |
| Nabíječka | Ano, 24 V / A |
| Rok výroby baterie | 2023 |
| Rok | 2023 |
| Výška zdvihu | 1000 mm |
| Nosnost | 1000 kg |
| Motohodiny | 1624 h |
| Výška | 1650 mm |
| Délka vidlí | 1000 mm |
| Typ sloupu | Jednoduchý |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 91676383 |
Doplňky
-
Boční výměna baterie -
Can-Code -
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Hydraulická platforma PL -
Elektrické řízení -
Dotykový režim v opěradle -
Floorspot -
Nosné kolo jednoduché -
standartní obutí
