completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Elektrické vysokozdvižné vozíky s plošinkou
ERC 214
- 2.900 mm
- 1.400 kg
| 12 měsíců záruka: na vozík | |
| 12měsíční záruka na baterii v ceně |
206 138 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 2
Týdny
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Trakční, 24 V / 225 Ah |
| Nabíječka | Ano, 24 V / 40 A |
| Rok výroby baterie | 2026 |
| Rok | 2020 |
| Výška zdvihu | 2900 mm |
| Nosnost | 1400 kg |
| Motohodiny | 4228 h |
| Výška | 1950 mm |
| Délka vidlí | 1150 mm |
| Typ sloupu | Duplex |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 90610911 |
Doplňky
-
Aquamatik -
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Sklopná plošinka -
Elektrické řízení -
Oboustranné ovládání tlačítkem -
Nosné kolo jednoduché -
standartní obutí
