completion!
Images will follow
Elektrické vysokozdvižné vozíky s plošinkou
ERC 214z
- 2.500 mm
- 1.400 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík |
198 514 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 3
Týdny
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Trakční, 24 V / 250 Ah |
| Nabíječka | Ano, 24 V / 50 A |
| Rok repase baterie | 2026 |
| Rok | 2021 |
| Výška zdvihu | 2500 mm |
| Nosnost | 1400 kg |
| Motohodiny | 693 h |
| Výška | 1750 mm |
| Délka vidlí | 1150 mm |
| Typ sloupu | Duplex |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 90633907 |
Doplňky
-
Ochranný box -
Aquamatik, Základní zdvih -
Boční výměna baterie -
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Sklopná plošinka -
Elektrické řízení -
Oboustranné ovládání tlačítkem -
Floorspot -
Nosná kola v tandemu -
standartní obutí