completion!
Images will follow
Elektrické nízkozdvižné vozíky s plošinkou
ERE 225
- 122 mm
- 2.500 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík | |
| 24měsíční záruka na baterii v ceně |
169 000 Kč
139 000 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 7
dnů
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Lithium-iontová, 25 V / 260 Ah |
| Nabíječka | Ano, 24 V / 260 A |
| Rok výroby baterie | 2022 |
| Rok | 2022 |
| Výška zdvihu | 122 mm |
| Nosnost | 2500 kg |
| Motohodiny | 2139 h |
| Délka vidlí | 1400 mm |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 98356827 |
Doplňky
-
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Pevná plošina -
Elektrické řízení -
Nosná kola v tandemu -
Boční ochrana