completion!
Images will follow
Retraky
ETV 216i
- 8.720 mm
- 1.600 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík |
684 280 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 3
Týdny
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Lithium-iontová, 51 V / 390 Ah |
| Nabíječka | Ano, 48 V / 200 A |
| Rok výroby baterie | 2022 |
| Rok | 2023 |
| Výška zdvihu | 8720 mm |
| Nosnost | 1600 kg |
| Motohodiny | 1166 h |
| Výška | 3440 mm |
| Délka vidlí | 1150 mm |
| Typ sloupu | Triplex s volným zdvihem |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 91173322 |
Doplňky
-
Can-Code -
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Kryty kol (ETM/ETV) -
Elektrické řízení -
Multi-pilot -
2 Pracovní světla zadní -
2 Pracovní světla přední -
Maják -
Floorspot -
standartní obutí -
Střešní okno -
Textilní sedačka -
Zpětné zrcátko -
Opěrka ruky