completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Retraky
ETV Q25
- 7.400 mm
- 2.500 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík | |
| 3měsíční záruka na baterii v ceně |
839 000 Kč
699 000 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 7
dnů
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Trakční, 48 V / 620 Ah |
| Nabíječka | Ano, 48 V / 120 A |
| Rok výroby baterie | 2019 |
| Rok | 2019 |
| Výška zdvihu | 7400 mm |
| Nosnost | 2500 kg |
| Motohodiny | 7673 h |
| Výška | 3100 mm |
| Délka vidlí | 1150 mm |
| Typ sloupu | Triplex s volným zdvihem |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 91141478 |
Doplňky
-
Integrovaný boční posuv -
Roztah vidlí -
Přídavná hydraulika 2 Funkce -
Aquamatik -
Boční výměna baterie -
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Kryty kol (ETM/ETV) -
Varovný signál při couvání -
Elektrické řízení -
Multi-pilot -
Drive a Lift Plus -
Maják -
Floorspot -
Nešpinící pneu -
Textilní sedačka -
Opěrka ruky