completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Plynový vozík
TFG 320s
- 5.000 mm
- 2.000 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík |
402 000 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 7
dnů
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Rok | 2021 |
| Výška zdvihu | 5000 mm |
| Nosnost | 2000 kg |
| Motohodiny | 1262 h |
| Výška | 2237 mm |
| Délka vidlí | 1150 mm |
| Typ sloupu | Triplex s volným zdvihem |
| Typ pohonu | Gas |
| Sériové číslo | FN660746 |
Doplňky
-
Navěšený boční posuv -
Přídavná hydraulika 2 Funkce -
Počítadlo motohodin -
Varovný signál při couvání -
Solo-pilot -
2 Pracovní světla zadní -
2 Pracovní světla přední -
Maják -
LED pracovní světlo -
Floorspot -
Nešpinící pneu -
Topení -
Komfort 3: přední, střešní a zadní okno, dvoje ocelové dveře -
Kožená sedačka -
Zpětné zrcátko