completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Elektrické ručně vedené vysokozdvižné vozíky
EJC B12
- 2.900 mm
- 1.200 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík | |
| 24měsíční záruka na baterii v ceně |
92 000 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 7
dnů
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Lithium-iontová, 25 V / 110 Ah |
| Nabíječka | Ano, 24 V / 260 A |
| Rok výroby baterie | 2019 |
| Rok | 2019 |
| Výška zdvihu | 2900 mm |
| Nosnost | 1200 kg |
| Motohodiny | 950 h |
| Výška | 1950 mm |
| Délka vidlí | 1400 mm |
| Typ sloupu | Duplex |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 90586607 |
Doplňky
-
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Elektrické řízení -
Oboustranné ovládání tlačítkem -
Nosná kola v tandemu -
standartní obutí