completion!
Images will follow
Elektrické ručně vedené vysokozdvižné vozíky
EJD 220
- 2.560 mm
- 2.000 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík |
142 711 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 3
Týdny
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Lithium-iontová, 25 V / 110 Ah |
| Nabíječka | Ano, 24 V / 100 A |
| Rok výroby baterie | 2019 |
| Rok | 2020 |
| Výška zdvihu | 2560 mm |
| Nosnost | 2000 kg |
| Motohodiny | 574 h |
| Výška | 1810 mm |
| Délka vidlí | 1190 mm |
| Těžiště břemene | 600 mm |
| Typ sloupu | Duplex |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 90601769 |
Doplňky
-
Can-Code -
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Oboustranné ovládání tlačítkem -
Nosné kolo jednoduché