completion!
Images will follow
Elektrické ručně vedené vysokozdvižné vozíky
EJD 222
- 2.010 mm
- 2.200 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík |
169 188 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 6
Týdny
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Lithium-iontová, 25 V / 260 Ah |
| Nabíječka | Ano, 24 V / 150 A |
| Rok | 2022 |
| Výška zdvihu | 2010 mm |
| Nosnost | 2200 kg |
| Motohodiny | 78 h |
| Výška | 1481 mm |
| Délka vidlí | 1190 mm |
| Typ sloupu | Duplex |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 98354449 |
Doplňky
-
Ochranný box -
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Oboustranné ovládání tlačítkem -
Nosné kolo jednoduché