completion!
Images will follow
Elektrické ručně vedené vysokozdvižné vozíky
EJD 222
- 2.500 mm
- 2.200 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík |
198 514 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 5
Týdny
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Lithium-iontová, 25 V / 260 Ah |
| Nabíječka | Ano, 24 V / A |
| Rok | 2023 |
| Výška zdvihu | 2500 mm |
| Nosnost | 2200 kg |
| Motohodiny | 312 h |
| Výška | 1363 mm |
| Délka vidlí | 1190 mm |
| Typ sloupu | Triplex |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 98379537 |
Doplňky
-
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Oboustranné ovládání tlačítkem -
Nosná kola v tandemu -
standartní obutí