completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Elektrické ručně vedené vysokozdvižné vozíky
EJD 222i
- 2.560 mm
- 2.200 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík |
162 752 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 6
Týdny
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Lithium-iontová, 25 V / 130 Ah |
| Nabíječka | Ano, 24 V / 25 A |
| Rok výroby baterie | 2021 |
| Rok | 2021 |
| Výška zdvihu | 2560 mm |
| Nosnost | 2200 kg |
| Motohodiny | 771 h |
| Výška | 1756 mm |
| Délka vidlí | 1190 mm |
| Typ sloupu | Duplex |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 98320767 |
Doplňky
-
Indikátor vybití baterie -
Integrovaný nabíječ -
Oboustranné ovládání tlačítkem -
Nosná kola v tandemu