completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Vertikální vychystávající vozíky
EKS 110
- 1.600 mm
- 1.000 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík |
247 346 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 6
Týdny
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Lithium-iontová, 25 V / 390 Ah |
| Nabíječka | Ano, 24 V / 200 A |
| Rok výroby baterie | 2021 |
| Rok | 2021 |
| Výška zdvihu | 1600 mm |
| Nosnost | 1000 kg |
| Motohodiny | 1679 h |
| Výška | 2400 mm |
| Délka vidlí | 1000 mm |
| Typ sloupu | Jednoduchý |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 91663647 |
Doplňky
-
Boční výměna baterie -
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Hydraulická platforma PL -
Elektrické řízení -
Floorspot -
standartní obutí