completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Elektrické vysokozdvižné vozíky s plošinkou
ERC 212
- 3.200 mm
- 1.200 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík | |
| 3měsíční záruka na baterii v ceně |
161 000 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 7
dnů
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Trakční, 24 V / 375 Ah |
| Nabíječka | Ano, 24 V / 60 A |
| Rok | 2021 |
| Výška zdvihu | 3200 mm |
| Nosnost | 1200 kg |
| Motohodiny | 1644 h |
| Výška | 2100 mm |
| Délka vidlí | 1150 mm |
| Typ sloupu | Duplex |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 90638295 |
Doplňky
-
Aquamatik -
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Sklopná plošinka -
Elektrické řízení -
Oboustranné ovládání tlačítkem -
Nosná kola v tandemu