completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Elektrické vysokozdvižné vozíky s plošinkou
ERD 120
- 2.500 mm
- 2.000 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík | |
| 3měsíční záruka na baterii v ceně |
229 000 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 7
dnů
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Trakční, 24 V / 375 Ah |
| Nabíječka | Ano, 24 V / 60 A |
| Rok výroby baterie | 2025 |
| Rok | 2025 |
| Výška zdvihu | 2500 mm |
| Nosnost | 2000 kg |
| Motohodiny | 146 h |
| Výška | 1706 mm |
| Délka vidlí | 1190 mm |
| Typ sloupu | Duplex s volným zdvihem |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 98450634 |
Doplňky
-
Aquamatik -
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Sklopná plošinka -
Elektrické řízení -
Oboustranné ovládání tlačítkem -
Floorspot -
Nosná kola v tandemu -
Nešpinící pneu