completion!
Images will follow
Elektrické vysokozdvižné vozíky s plošinkou
ERD 220
- 2.010 mm
- 2.000 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík |
191 196 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 3
Týdny
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Lithium-iontová, 25 V / 260 Ah |
| Nabíječka | Ano, 24 V / 100 A |
| Rok | 2022 |
| Výška zdvihu | 2010 mm |
| Nosnost | 2000 kg |
| Motohodiny | 2188 h |
| Výška | 1480 mm |
| Délka vidlí | 1190 mm |
| Typ sloupu | Duplex |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 98335937 |
Doplňky
-
Can-Code -
Indikátor vybití baterie -
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Sklopná plošinka -
Elektrické řízení -
Jetpilot -
Oboustranné ovládání tlačítkem -
Nosná kola v tandemu -
standartní obutí