completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Retraky
ETV 214
- 6.500 mm
- 1.400 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík | |
| 24měsíční záruka na baterii v ceně |
433 621 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 2
Týdny
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Lithium-iontová, 51 V / 360 Ah |
| Nabíječka | Ano, 48 V / A |
| Rok | 2019 |
| Výška zdvihu | 6500 mm |
| Nosnost | 1400 kg |
| Motohodiny | 4604 h |
| Výška | 2700 mm |
| Délka vidlí | 1150 mm |
| Typ sloupu | Triplex s volným zdvihem |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 91134452 |
Doplňky
-
Ochranný box -
Integrovaný boční posuv -
Přídavná hydraulika 1 Funkce -
Can-Code -
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Kryty kol (ETM/ETV) -
Elektrické řízení -
Multi-pilot -
standartní obutí -
Střešní okno -
Textilní sedačka -
Opěrka ruky
