completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Retraky
ETV 214
- 8.720 mm
- 1.400 kg
| 12 měsíců záruka: na vozík | |
| 12měsíční záruka na baterii v ceně |
631 831 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 2
Týdny
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Baterie | Trakční, 48 V / 775 Ah |
| Nabíječka | Ano, 48 V / 145 A |
| Rok repase baterie | 2026 |
| Rok | 2022 |
| Výška zdvihu | 8720 mm |
| Nosnost | 1400 kg |
| Motohodiny | 6218 h |
| Výška | 3440 mm |
| Délka vidlí | 1150 mm |
| Typ sloupu | Triplex s volným zdvihem |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Sériové číslo | 91170049 |
Doplňky
-
Integrovaný boční posuv -
Přídavná hydraulika 1 Funkce -
Aquamatik -
Počítadlo motohodin s indikátorem stavu baterie -
Multi-pilot -
Maják -
Floorspot -
Nosné kolo jednoduché -
standartní obutí -
Střešní okno -
Textilní sedačka -
Opěrka ruky
