completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Plynový vozík
TFG 435
- 3.100 mm
- 3.500 kg
| 6 měsíců záruka: na vozík |
383 000 Kč
Orientační
Dodací lhůta: 7
dnů
Přidat produkt do košíku
Informace o produktu
Následující přehled poskytuje kompletní výčet technické specifikace vozíku a jeho vybavení.
Technické údaje
| Rok | 2021 |
| Výška zdvihu | 3100 mm |
| Nosnost | 3500 kg |
| Motohodiny | 2188 h |
| Výška | 2266 mm |
| Délka vidlí | 1600 mm |
| Typ sloupu | Duplex s volným zdvihem |
| Typ pohonu | Gas |
| Sériové číslo | FN635670 |
Doplňky
-
Integrovaný boční posuv -
Přídavná hydraulika 2 Funkce -
Počítadlo motohodin -
Solo-pilot -
1 Pracovní světlo zadní -
2 Pracovní světla přední -
Brzdové světlo -
LED pracovní světlo -
standartní obutí -
Topení -
Komfort 3: přední, střešní a zadní okno, dvoje ocelové dveře -
Kožená sedačka -
Zpětné zrcátko